Poštovani dr Jevtoviću! Molim Vas z pomoć u vidu savjeta.Imam Koronu od 20 januara.Iz izplacije sam pustena posle 7 dana.Od terapije mi davat 2 kutije Hemomicina,Probiotik BULARDI,i Kabivit D3 kapi.Nijesam imala probleme sa disanjem niti kasljem.Pluca nijesu snimana nije bilo potrebe ali imam drugi problem.DVA DANA OD POČETKA KORONE JA IMAM KONSTANTNO DIJAREJU ,KOJA NIKAKO DA PRODE A EVO VEC JE PROŠLO 10 DANA.PIJEM BULARDI SVAKODNEVNO ALI OPET IMAM DIJAREJU.MOLIM VAS DA LI JE TA DIJAREJA TOLIKO DANA POSLEDICA I SIMPTOM KORONE ILI MOZE BITI NEKA BAKTERIJA NAPALA GASTROINTESTINALNI TRAKT.U BOLNICAMA SAM LEZALA U OKTOBRU ZBOG INFARKTA SRCA U NASEM GRADU I POSLE U PG JOS DVA DANA ZBOG KATETERIZACIJE SRCA.BOJIM SE DA NIJESAM POKUPILA BAKTERIJU KLOSTIDIJU TADA ALI SMATRAM DA BI SE ONA POJAVILA PRIJE JER OD LEZANJA U BOLNICI PROSLO JE DVA I PO MJESECA.MOLIM VAS ZA SAVJET.STA DA ČINIM.HVALA UNAPRIJED.POZDRAV

    Odgovoreno: 31. 01. 2022.
    • Terapij za covid vam je bila pogrešna, po svim vodičima dobre prakse, američkim, evropskim, SZO-antibiotik svekako ne deluje na virus SARS-Cov2, a probiotik je u domenu bogojavljanske vodice, kao i vitamini. Tako dogotrajni proliv i boravci u bolnicama, antibiotici, daju sumnj da možda imate C. difficile-nophodan j prgled stolice