Lecim se od korona virusa 16 dana: 2 dana antibiotik, 4 dana antivirotik, 4 dana bez antibiotika i sad opet antibiotik peti dan. Cetrnaestog dana na rtg se pokazala upala pluca, intenzivnije na desnoj strani. Da li je uputno uzimati sada antibiotik intravenski? Da li je efikasno poceti Vit C intravenski sada?

    Odgovoreno: 26. 01. 2022.

Komentari na pitanje: #193815

    • Nevenka Prokic 27. 01. 2022.

      pa sta se primenjuje kod covid pneumonije ako antibiotik ne moze da pomogne. molim savet.