Postovani doktore vec sam vam pisala ali bez western blot sada je i on pozitivan znaci igm pozitivno 6 igg negativno i wester blot pozitivno dali po vama imam lajmsku bolest

    Odgovoreno: 17. 01. 2022.

Komentari na pitanje: #193394

    • Dve godine sam u nekim cudnim bolovima uglavnom misici na nogama su poceli da se grce i bolovi u lumvalnom delu kiccme gde je radjena madnetna i sve u granicama mojiih godina lutajuci od lekara do lekara i noseci sve nakaze snimke neurolog me je upurio da. Uradim i ove nakaze sobzirom da sam radila emng i tu se pokazala polineuropatija a nezna se uzrok od somptoma imamkocenje i bolovi u misicima butina malaksalost ubrzan puls preznojavanje blahe cvtoglavice