Postovani, posle kog vremenskog perioda nakon prelezanih ovcijih boginja (odrasla osoba ima 33 god) moze da se primi buster doza vakcine? Prve dve primljene Fajzer, proslo je vise od 6 meseci od druge doze. Unapred zahvalan na odgovoru

    Odgovoreno: 13. 12. 2021.

Komentari na pitanje: #192178

    • Posle 3-4 nedelje od pocetka prvih simptoma, ili 3-4 nedelje nakon isteka karantina? Izvinjavam se sto nisam preciznije pitao. :) Hvala puno na izdvojenom vremenu u svakom slucaju.