Poštovani, simptomi su mi poceli pre 11 dana u vidu temp 37,6, malaksalosti i glavobolje. POC i PCR test negativni. Posle par dana pocinje kasalj, intenzivniji nocu. Crp je na dan pojave tegoba bio 10, zatim 21 pa 16 i danas je 3,6. Krvna slika u redu. Medjutim, sedimentacija je u sredu bila 44 pa 42 a danas 50. Moze li se razviti upala pluca? Hvala unapred

    Odgovoreno: 24. 11. 2021.
    • Može svako da oboli od upale pluća, ali ne znam na osnovu čega vi baš na tu bolest sumnjate, nemate razloga. No svakako je potreban lekarski prgled svakom ko ima respiratorne tegobe i subfebrilnost. Nasumice radite  laboratorijske analize je pogrešno