Imala sam covid u aprilu,trebala sam da se vakcinisem ovih dana,uradila sam test na antitela ref.vrednosr 50 a ja pozitivna 883,3..receno mi je da sam ponovo prelezala covid a da nisam ni znala.Molim vas vase misljenje .hvala

    Odgovoreno: 22. 11. 2021.
    • nema nikakvih laboratorijskih dokaza za reinfekciju, a visok titar anti-S antitrla,ukazuj da ste  vrovatno zaštićeni, za sada, tako da vam sada nije neophodna vakcinam ali vam svakako nebi škodila, možete je dobiti i početkom 2022.