Postovani profesore, pisao sam Vam u vezi respiratorne infekcije u avgustu i subfebrilnosti i bolova u predelu srca koji jos traju. Radio sam pre neki dan Mikoplazmu Pneumonije. IgM su negativna a IgG pozitivna 41 RU/ml (pozitivno>22 RU/ml). Nisam uzimao antibiotik tad kad je bil respiratorna infekcija. Sta raditi? Subfebrilnost jos traje, bolovi y predelu srca, i blaga jeza i drhtavica. Hvala puno

    Odgovoreno: 12. 11. 2021.
    • taj nalaz pozitivnih  Mycoplasma specifičnih antitela u IgG klasi nemaju nikakav klinički znčaj, osim što govore protiv skorašnje infekcije. eri paandemije je najlogičnije sumnjati n covid. Uradite antitela na Corona SARS 2 virus