Poštovani,u septembru mi se začepi nos i pojavi bol izmedju grla i nosa,bez temperature.Testiran se,testovi negativni i kks dobra.Peti dan dobijam temperaturu (traje to popodne i noć),vadim ponovo krv.Leukociti 5,2 a crp 29.Imam ms,hashimoto...i dr prepisuje hemomicin da se sekret ne bi spustio na pluća.Posle prve popijene kutije gubim čulo mirisa koji se vraća posle pet dana.Danas 26.10.odlazim da primim treću dozu sinofarma i dr na punktu mi odlaže za novembar jer smatra da je to ipak bio kovid u blažem obliku.Da li da proverim antitela?Srdačan pozdrav.

    Odgovoreno: 27. 10. 2021.

Komentari na pitanje: #190101

    • Hvala vam na savetu i tako brzom odgovoru. Uradila sam test Igg(n) antitela i rezultat je 4,69 a granica je 1,4.To znači da je ipak bio covid ?Srdačan pozdrav.