Molim važno pitanje za imunologa ili infektologa. Od prelezane korone imam blage temperature koje pre nisu postojale. Tako da se nikad ne osećam baš zdravo. Koje je Vase mišljenje o vakcinaciji, s obzirom da ne sme da se ima temperatura u momentu vakc? Takodje, da li imate neko objašnjenje, zašto ta temperatura postoji, zašto se dešava i šta činiti???

    Odgovoreno: 21. 10. 2021.
    • Imate post covid sindrom, očiglrdno je da neki zapaljenski proces još postoji, no ne pominjete organ specifične tegobe, nii osnovne laboratorijske rezultate. .Sada svakako nije vreme za vakcinaciju, tek kada potpuno ozdravite.