Postovani, negativna sam na COVID za sad ali sam imala neke simptomei doktorka kaze da vakcinu ne mogu da primim jos sigurno mesec dana. Posto treba da se lecim i od HCV-novim lekovima-da li to moguda pocnem pa u toku lecenja da se vakcinisem protiv COVIDa, ili je potrebno primiti prvo vakcinu protiv COVIDAa pa onda uci u proceduru lecenja HCV?

    Odgovoreno: 14. 10. 2021.

Komentari na pitanje: #189495

    • Da li neka vrsta vakcine protiv COVIDa ima indikacije/kontraindikacije kod anksioznosti i depresije (neurotocne)?

    • Postovani, da li je konstatacija apsolutna?, obzirom da sam nezaposlena, mogu da cekam 1 mesec mozda da se vakcinisem ili 2 ali 3 4 ne mogu, moram da nadjem posao, kucni rad je vrlo redak za moju struku