Postovani, od 6.avgusta imam temperaturu do 37,5 radila sam 20 testova na sars cov2 svi su negativni, radila sam i rezultate na viruse od toga je bio pozitivan samo igg na coxachievirus i on je iznosio 625,infektolog me je poslao na torlak da radim neutralizaciski test na coxachievirus i stigao mi je danas ali ne znam sta znaci, mozete li mi protumaciti? Coxackievirus B1-B5 CB1<1:16 CB2 1:32 CB3 1:64 CB4 >1:1024 CBP 1:64 Isla sam kod kardiologa, ginekologa, infektologa, gastroenterologa, endokrinologa, zubara, svi pregledi su uredni, rezultati takodje, ali temperatura je i dalje prisutna, mnogo se zamaram, malaksala sam... Interesuje me vase misljenje ako je moguce... Unaored hvala...

    Odgovoreno: 12. 10. 2021.
    • Od simptom imate samo umor, nema organ-specifičnih simptoma. Coxackie virus specifična neutrališuća antitela su prisutna i kod najzdravijoh, te vaši rezultati nikako ne mogun da objasne dugotrajnu subfebrilnost. Možda bi trebalo tragati za autoimunim bolestima. Ne znam da li su vam krvna slika. biohemijske analize, markeri zapaljenja (sedimentacija eritrocita, fibrinogen, CRP, prokalcitonin), normalni.