Poštovani doktore,odradio sam nakon rizičnog odnosa tri testa na hiv( combo testovi).Prvi nakon 42 dana pa nakon 56 i nakon 65 dana.Svi testovi su nereaktivni.Da li je potrebno da ponavljam testove?Unaprijed zahvalan

    Odgovoreno: 06. 10. 2021.

Komentari na pitanje: #189174

    • Poštovani doktore,te kombinovane testove nakon 42 dana,56 i 65) radio sam u Konzilijumu,reč je o abbot combi testovima.Da li su oni pouzdani?Odradio sam i RNA PCR nakon 70 dana od odnosa,ako on bude u redu da li ima više potrebe da razmišljam o hiv-u