Imao sam rizican odnos u decembru prosle godine.. Nakon toga sam testirao odma u decembru , pa nakon pet mjeseci i nakon osam mjeseci. Prva dva puta sam testiran i rezultati su bili NEGATIVNI, treci put sam se testirao ali zbog ne znam kojeg razloga na nalazu mi pise da je radjen ECLIA metodom, dok prva dva puta su mi radjena elfa metoda. Na trecem testiranju test je pokazao vriejdnost 0.334 sto znaci po vrijednosti da je to nereaktivno odnosno negativno.. samo me zanima da li imam razloga za brigu?

    Odgovoreno: 04. 10. 2021.

Komentari na pitanje: #189051

    • Znaci nema potrebe da testiranje ponavljam ukoliko nisam imao u medjuvremenu nikakvi rizicni kontakata?