Postovanje, bio sam u riziku za HIV. Godinama nemam apetit, imam generalizovanu limfadenopatiju, izgubio sam dosta kilograma… mlad sam 18 godina imam. Uradio sam razne testove sve je negativno cak i PCR test na HIV i subpopulaciju limfocita, molim vas odgovorite mi da li i dalje postoji sansa za HIV, na osnovi ove subpopulacije.. hvala

    Odgovoreno: 04. 10. 2021.

Komentari na pitanje: #189034

    • Stefan Simonovic 04. 10. 2021.

      Znaci nema rizika cak iako se odnos desio pre 5,6 godina mozda i vise ne secam se? A na koju doktore bolest to asocira sta da uradim dalje molim vas pomozite mi. i da li su normalni nalazi subpopulacije limfocita kao sto vidite neki su blizu granice pa me to zabrinjava, hvala!