Dobar dan! Primetila sam nesto belo na jeziku, koji Lici na hairy leukopatiju. Uplašila sam i uradila 3 x Hiv test (clia, ih), negativni. Rizicni odnos sam imala pre 6-7 godina. Da li su ovi antitelo testovi tacni posle toliko vremena?

    Odgovoreno: 29. 09. 2021.

Komentari na pitanje: #188877

    • Ali onda zasto mi je pojavio hairy leukoplatia? Čitala sam da je to javi isključivo kod Hiv pozitivne osobe. Jako sam uplašila. Samo mislim o tome. Hvala vam puno za pomoć.