Dobar dan....Molim Vas da li možete da mi pomognete? Mama mi je na intezivnoj nezi u Smederevu. Leži bolesna. Dobila je koronu, Bila prva tri dana na kiseoniku, a sada je na mehaničkoj ventilaciji. Jeste, ima 75 godina, ali je moja mama. Želim da se borim za nju. Ona mi traži da Vas nađem, jer jedini Vi možete da joj pomognete. Tamo kažu da joj daju sve što treba, da saturacija nije najbolja, da oscilira, hrane je glupostima koje ni pticu ne bi digle sa zemlje, u bolnici je dobila i šećer..... Ne znam šta da radim, kako da je izlečim, a zatvorena je i van mog domašaja je. Mnogo Vam unapred hvala na odgovoru....

    Odgovoreno: 27. 09. 2021.
    • Ja nema ličnog iskustva s covid19, u penziji sam. Šećernu bolet j u nekom pblikumala i ranije, naverovatnije, a primenom kortikosteroida je  razbuktana. Ja vem, nažalost, ne mogu pomoći  nekim posebnim savetom, osim da se uzdate u medicinu koju tamo sprovode