Postovani prof.Delić, Uz veliko uvazavanje obracam se pitanjem: Posle 2 Fajzerove vakcine /imam 70god./koju trecu preporucujete da primim..Sem hronicnog cistitisa,ne patim od drugih bolesti.Zahvaljujem unapred ,prof.Gordana Kaljalovic Odanović

    Odgovoreno: 21. 09. 2021.

Komentari na pitanje: #188524

    • Postovani prof.Jeftoviću,zahvaljujem na brzom i predusretljivom odgovoru.Nadam se da nece biti nuz pojava u kasnijem zivotnom periodu,obzirom na specificnost ove vakcine i različitost u odnosu na tradicionalne.