Zdravo.Nadam se da ce ovo pita je doci do vas.Muz i ja smo u izilaciji.Imamo koronu.,Pa ako mozete da nam date savjet.Kone nalaze posle toga treba da povadimo.Muz je inace plucni bolesnik.Da li je istina da 3 mjeseca nakon korone opada kosa

    Odgovoreno: 19. 09. 2021.
    • Kada ozdravit od simpoma, ako ih imate, trebalo bi uraditi osnovne lab.analize ( krvnu sliku, biohemjke analize, uključujući CRP i d-dimer), a svakako dokazati posle oko 14 dana od prvog pozitivng testa da je PCR na SARS2 Corona virus RNK negativan, kada više niste zarazni