Za prof. Dr Djordja Jevtovica pitanje

    Duze od godinu dana imam povisenu temperaturu ( od 37 do 37.7 C ) i stalno se osecam ‘gripozno’. Opisala bih to kao stalno prisustvo virusne infekcije u telu. Radjene silne analize, sve dobro. Konstantno poviseni CRP 12 i sedimentacija 40. Kog specijalistu da posetim sledeceg ? Zivela sam dugo u Juznoj Africi. Malariju sam imala pre 7 godina. Da li postoji mogucnost da se malarija ‘ razbudi’ ? Hvala

    Odgovoreno: 07. 09. 2021.

Komentari na pitanje: #187830

    • Nemam druge tegobe osim temperature i osecaja gripa i ‘slomljenosti’. Samo da napomenem da ovo stanje odlazi i vraca se svakih nekoliko nedelja…sta da radim ? Tesko funkcionisem. Hvala Vam na odgovoru