Postovani, Posle ujeda krpelja 21.6.2021 savetovani su mi testovi ELISA i Westernblot na IgM i IgG na Borrelia burgdorferi i u nastavku dostavljam nalaze posle 2 meseca. Zamolila bih za tumacenje nalaza s obzirom da je jedna stavka oznacena kao pozitivna

    ANALIZA REZULTAT METODA BORRELIA BURGDORFERI WESTERN BLOT IgG ANTITELA VlsE NEGATIVAN WB p 83 NEGATIVAN WB p 41 NEGATIVAN WB p 39 NEGATIVAN WB p 31 NEGATIVAN WB p 30 NEGATIVAN WB p 25, OspC POZITIVAN WB p 21 NEGATIVAN WB p 19 NEGATIVAN WB p 17 NEGATIVAN WB

    I

    BORRELIA BURGDORFERI WESTERN BLOT IgM ANTITELA VlsE NEGATIVAN WB p 83 NEGATIVAN WB p 41 NEGATIVAN WB p 39 NEGATIVAN WB p 31 NEGATIVAN WB p 30 NEGATIVAN WB p 25, OspC POZITIVAN WB p 21 NEGATIVAN WB p 19 NEGATIVAN WB p 17 NEGATIVAN WB

    Unapred hvala, pozdrav!

    Odgovoreno: 06. 09. 2021.

Komentari na pitanje: #187670