Donar dan postenij Dr. Jankovic. Procitao sam sta vi ste clan kriznog staba. I danas procitao sam sta Srbija pokolanila 50000 Sputnik V Angoli.

    Predsednik i dr. kon kaze sta moramo da vakcinisamo tako brzo kako mezemo, ali...

    od APRILA sam narucio na e-uprava za sputnik... majke mi, NIKO mi me zvao. U JIULU zakazival sam DRUGI put. I sta mislite? ponovo NIKO mi ne javio. Nekoliko puta bio sam u bolnice na Ubu i Valjevo, pitao sam za sputnik. UVEK e kazu sta ima samo druga doza.

    I kako da vakcinisamo? Otvorili Srbiju za vakcina-turizam, ali ljudi koe tu zive stalno nema sansa da dobiju to.

    Javite se, ja imam i dokaz sta narucio vakcinu... Ali samo da razmislajate - koliko es ljudi ne moge da dobiju vakcinu zato sta ista im situacija?

    Best regards Rus Mishel (+381604480068)