Ne smem da primim vakcinu, imala sam ranije težak anafilaktički šok, koristila bih ivermektin preventivno,pravi se u Galen lab,Bg. ali je potreban recept za ivermektin od 6mg, taj prave.

    Odgovoreno: 20. 08. 2021.

Komentari na pitanje: #187086

    • Hvala na savetu doktore, molila bih onda recept za isti pošto često putujem kako ne bih u slučaju da zatreba gubila dragoceno vreme. Lek se svakako plaća,pa vas molim za jedan beli recept,ivermektin od 6mg, kako bi mi ga napravili u Galen lab. Hvala vam puno unapred. P.S. može i elektronski.