Poštovani Prof. Micic, Ja sam professor socijalne medicine i historije medicine sa Med. fak. u Skopju i molim za pomoć da bih uspostavio e-mail komunikaciju sa Prof. Jovan Nikolic oko pripreme članka za njegov otac, Prof. Mihailo Nikolic, koji je bio prvi direktor Klinike za infektivne bolesti na Med. Fak. u Skopju od 1952-1954 g. Dali mi mozete reci e-mail adresu i/ili tel. broj od Prof. Jovan Nikolic? Volio bih da posaljem članak za Prof. Mihailo Nikolic do Prof. Jovan Nikolic da procita, prije objavljivanja u časopis Lječničke komore Makedonije "Vox Medici" (http://lkm.org.mk/mk/zapis.asp?id=308) gdje ja uređujem rubriku o doajenima na Med. fak. u Skopju Puno pozdrava i zahvalnost, Prof. Dončo Donev

    Doncho M. Donev, M.D., Ph.D., Professor Emeritus Institute of Social Medicine, Faculty of Medicine Skopje, RN Macedonia

    Home: Ivan Agovski 11-2-18, 1000 Skopje Tel :+389 2 3067051 Mob: +389 70 244760 E-mail: dmdonev@gmail.com