Postovani dr. Kon, Pre bih rekao da upravo roditelji koji insistiraju na vakcinisanju svoje dece biraju virus od koga u normalnim okolnostima takoreci nikada ne bi obolela. Prekinite molim vas sa zastrasivanjem i trovanjem neduzne dece vakcinama u eksperimentalnoj fazi. Miso Mitric Beograd 0631731377

    Odgovoreno: 13. 08. 2021.

Komentari na pitanje: #186839

    • Izvinjavam se, verujem da i vi imate licno ili strucno misljenje po ovom pitanju. Pozdrav