Doktore, moja majka je imala herpes zoster na levoj strani lica i uvetu. Herpes je prosao ali je crvenilo na obrazu i bol u glavi ostao. Obzirom da se radi o nesnosnim bolovima interesuje me da li možete da joj pomognete? Hva

    Odgovoreno: 24. 07. 2021.

Komentari na pitanje: #186017

    • Hvala na odgovoru. Čitajući karakteristike leka amitriptilin vidim da se ne preporučuje osobama sa srčanim smetnjama, obzirom da je majka lečena od aritmije interesuje me da li sme da koristi lek? Hvala

    • Hvala na brzom odgovoru. Čitajući uputstvo za lek koji ste predložili, vidim da pise da se ne daje osobama koje imaju srčane probleme, obzirom da je majka lecena od aritmije da li moze da koristi ovaj lek? Hvala na odgovoru.