Dobar dan,imam vec preko 5 6 meseci uvecane limfne cvorove.Radio sam uz vrata receno je da su reaktivni i nisu veci od 8x3mm.Odradio sam na svoju ruku test na toksoplazmu i ispostavilo se da sam je prelezao tacnije iGg je bio 29.(granica 8) Da li je moguce da mi se ne povlace limfni cvorovi posle toliko vremena.I da li je moguce da su uvecani sve vreme od toksoplazme?

    Odgovoreno: 22. 07. 2021.

Komentari na pitanje: #185917

    • Pre svega hvala na odgovoru ali da li je moguce da su mi ostali uvecani jos od kad sam imao toksoplazmu?