Postovani doktore,

    Zbog dijagnoze J31 prepisan mi je panklav 7 dana, defrinol i olynth kapi za nos. Receno mi je da odlozim revakcinaciju Phizer vakcinom. Interesuje me koliko je potrebno da cekam posle prestanka terapije da bih primila revakcinu.

    Hvala

    Odgovoreno: 06. 07. 2021.
    • Ne znam šta je J31, pretpostavljam neka respirtorna infekcija, bakterijska, pošto ste dobili antibiotik. Kada ozdravite i više nemate simptome, primite vakcinu -za desetak dana, nekoliko dana posle prestanka terapije antibiotikom