Dobro vece doktore imam zapaljenje zdrela vec dva meseca me boli i nemogu gutati i iz grla mi izlazi gnoj sta mi savetujete

    Odgovoreno: 05. 07. 2021.

Komentari na pitanje: #185139

    • Dva meseca me vuku isla sam na sve i na ulyrazvuk stitne i brisevi sve ok a meni komplikacije sto mi je to upaljeno

    • Bila sam neznaju kako da me izlece,leukociti su bili 14 pa sam dobila lekove dva antibiotika pa gentamicin inekcije pa longacef bis zdrela je u redu a dijagnoza stalno zapaljenje zdrela,nemogu da gutam ni da jedem,vicu za infektologa je a niko neda uputu zbog korone,kazu kandida a svi brisevi su cisti,vadila iz zdrela nosa jezika nigde nepokazuje bakteriju a vicu jeste pila sam flukonal i dektanol sve isto,nepopusta me da mogu da gutam