Poštovanje, hvala na svim odgovorima do sad, zamolila bih Vas još za interpretaciju današnjih nalaza. AST,ALT,GGT,CRP,urea,kreatinin,trigliceridi,holesterol,glukoza su uredni. Bilirubin prvi put unutar ref. vrijednosti, ali opet na granici - 21 (norm. 5-21). Sedimentacija 30. Urin- mutan, žut, ph6, proteini, glukoza,bilirubin i ketoni neg., urobilinogen 16 (ref do 17). Nitriti i leukociti pozitivni, leukociti 10-12 (norm do 13). Nešto ploč. i vret(ne mogu dobro pročitati ovu riječ). Bakterije- masa KKS- monociti sniženi na 0.51 a normalno je 0,80-4,60 ! MCH povišen na 32,6 (27-31). Ostalo ok.

    Do sad mi se sumnjalo na Gilbertov sindrom, pa me zanima može li ovo ipak na nešto dr. upućivati što bi također moglo povisiti bilirubin i šta, te pokazuje li nalaz urina infekciju? (oprostite što biram Vašu oblast, ali čini se da Vi jedini odgovorate) Hvala.