Postovani ,radi se u mom suprug izvesan period izadje mu ovakve crveni mrlje gube se i opet isto stvaraju kore padaju i opet izadje .Bojim se da nije nesto ozbilno jos se nije javio lekara boji se i on takodje.Hvala

    Odgovoreno: 29. 06. 2021.

Komentari na pitanje: #184934

    • Jasminaandonova 30. 06. 2021.

      Postovani Bojim se da se ne radi u HIV ima hronicna glavobolka , hronicni bolki vo kicmu i dolni deo stomaka , oteceni nepca ,bolovi u micicima i mrsavljanje.Dali ova na slikata moze da se javlja kod lica so hiv ne radi se u cesanja uvek izadje rane

    • Jasminaandonova 29. 06. 2021.

      Postovani hvala na vasem odgovoru ali ovde se ne radi u cesanja tek onako samo izadje vec ednu godinu dodje izadje i opet na obe noge evo prilozicu jos jednu sliku od druge noge bojim se da ni je sarkom ili nesto slicno Hvala puno