Postojano profesore. Da li je moguće da PSR metoda (na infektivnoj kl) nakon 3 ipo meseca ne prepozna HIV infekciju? Nakon tri godine radjen combo duo, 0,13 spram 1 - negativan! Da li je to pouzdano? Da li je moguće da neki drugi virus izazove generalizovane fascikulacije misica?

    Odgovoreno: 17. 06. 2021.

Komentari na pitanje: #184501

    • Generalizovane fascikulacije su počele pre tri godine nakon uzasnih strujajucih bolova u ekstremitetima, malaksalosti, gubitka apetita rekao bih pod dejstvom nekog od virusa. Nije mi jasno sta ih i dalje održava, Radio sam 15 testova na HIV, Jedino sto je bilo pozitivno: Hsv1,2 i prelezan Cmv.