Postovani Dr Jevtovicu, Hvala puno na brzom odgovoru. Imam jos par pitanja (orginal pitanje od ranije je u dnu poruke): Da li Vam deluje na neku drugu infekciju? Da li trebam nesto dodatno da uradim? Pozdrav i hvala. ———————-

    Postovani Dr Jevtovicu, Juce sam imala temperaturu 37.5 i malaksalost (danas nisam imala temperaturu i bolje se osecam). Jutros sam izvadila nalaze i sedimentacija je 16, crp 10, limfociti 17,4%, monociti 13%, epzinofili % 9,4 dok su ostali parametri u granicama normale. Brzi test na koronu je negativan. Da li Vam ove vrednosti ukazuju da je ipak u pitanju korona? Da li je ovo ozbiljno? Hvala puno . Pozdrav.