Molim Vas za komentar rezultata antigenskog testa za Sars cov 2 IgG (s protein) koji za slucaj u 14 nedelji posle revakcinaciinacije SINOFARM vakcinom iznosi 4.34 U/m. Unapred zahvalan Bajlovski Miomir

    Odgovoreno: 24. 05. 2021.

Komentari na pitanje: #183431

    • Miomir Bajlovski 24. 05. 2021.

      Kod pitanja sam napravio propust. Naime rezultat analize lab. Dia Lab poliklinika Eclia testom uzorka uzetog u subotu 21. 05 tacno glasi Sars Cov 2 IgG At(S protein) i iznosi 4.34 U/mL. Izvinjavam se zbog greske. Ukoliko je vas odgovor isti da li ugrozavam svoju suprugu(72 g.)? Zahvalan Bajovski Miomir