Pozdrav, moj suprug je imao koronu u januaru. Idalje ima niste leukocite trenutno su mu 3,6. Isli su mu do 2,8. Davali su mu pronizon da na vestacki nacin podigne i dosle par dana od terapije koja je trajala skoro mesec dana ponovo su mu pali. Kasnije su mu dali da na prirodana nacin vrati pomocu viramina pa je pio revitu i ihenacel mislim da se tako zove drugi lek. Posle terapije je sacekao par dana i ponovo vadio rezultate i leukocite i bili su 4,0. Posle 12 dana je ponovo merio i bili su 3,6. Posle toga smo otisli privatno da snimi ceo abdomen i sve je bilo uredu jedino sto mu je jetra zamascena i ima pesak u bubrezima. Da li znate sta bi moglo da bude da li su zbog kovida leukociti pali i sta bi mogao da pije. Pored toga trombociti su mu niski 136poslednji put

    Odgovoreno: 21. 05. 2021.
    • citopenije su posledice covid19, spontano će s vremenom proći, nikakvi lekovi nisu potrebni, niti mogu da pomognu. a masna jetrra se mora tretirati dijetom s redukovanim ugljenim hidratima i masnoćama, bez alkohola, a ako iam i povišn holesterol, statini