Poštovani prof. obraćam Vam se sa molbom da mi pomognete oko dobijanja teme za doktorski rad iz oblasti Infektologije. Da bih dobio temu treba mi jedan koautorski rad na SCI listi iz infektologije, Obraćam Vam se kao eminentnom stručnjaku u ovoj oblast, biću počastvovan, učestvovao bih oko snošenja troškova objavljivanja i dr. Na trećoj godini sam DS MF u Kos. Mitrovici AP Kosovo i Metohija RS O meni se možete informisati kod prof. Katanić

                                     Unapred hvala.

                                                            Živojin Milićević specijalizant Infektologije

    Zvečan AP Kosovo i Metohija RS

    Odgovoreno: 21. 05. 2021.
    • covid19 je bolest u kojoj ima puno iskustva i pacijenata, potrebno je napraviti elektronsku bazu podataka u SPSS programu i potom uraditi analizu faktora rizika za lošu prognozu, npr-to bi bio vrlo dobar rad, a potom i tema za doktorat