Primio sam vakvinu protiv tetanusa (prve dve foze) pre 3 dana za 30 dana primam 3. dozu. Da li smem da primim Sputnik V? Zakazao bi primanje utorak.

    Odgovoreno: 18. 05. 2021.
    • Neće vam škoditi vakcina, samo je pitanje da li će imunski sitem pravilono da odgovori na obe vrste antigena istovremenno-dakle bolje bi bilo da sačekate da se kompletira antitetanusna vakcinacija,pa onda Sputnik u julu mesecu, a do tada se čuvajte covida

Komentari na pitanje: #183141

    • Hvala velika masku mosim distancu držim ruke perem. U julu ću se prijaviti za covid vakcinu