Prvu vakcinu sinofarma sam primila 08.04.2021. tada nisam imala nikakvu terapiju. Oko dve nedelje posle toga sam saznala da imam kandidu u crevima i ustima. Dobila sam terapiju daktanol gel, biokult candea i organsku alfa alfa lucerku. Bila sam u sred te terapije kada sam primila revakcinu 29.04.2021. Sada sam čula na vestima da ne preporučuju da se pije probiotik pre vakcinacije (za to nisam znala). Moja pitanja glase: ima li to ikakve veze? Da li probiotici mogu da umanje dejstvo vakcina? Može li neki savet? Šta da uradim?

    Odgovoreno: 15. 05. 2021.

Komentari na pitanje: #183119

    • Drugu dozu sam primila 29.04.2021. ali me je mnogo zabrinulo ono što sam danas čula u vestima u vezi vakcinacije i probiotika.