Postovanje, javljam vam se iz Kanade sa nadom da cete mi odgovoriti na moje pitanje, a to je sledece. Dobio sam Fajzerovu vakcinu 22 Marta ove godine(drugih nema) i onda su mi rekli da cu drugu dozu dobiti vjerovatno za 3 do 4 mjeseca.Moje pitanje je sledece.Koliki je maksimum izmedju dve doze ove vakcine ?Da li ima svrhe primati drugu dozu? U napred vam se zahvaljujem.Inace rodjeni sam Banjalucanin, a u Kanadu sam otisao 1999. god ( cisto ekonomski razlozi), i sada ja i supruga zelimo da se vratimo u svoju Banjaluku.Jos jednom puno hvala i lijep pozdrav iz Kanade.

    Odgovoreno: 03. 05. 2021.

Komentari na pitanje: #182534

    • Postovani, da li to znaci posto je vec davno proslo tri nedelje od dobijanja prve doze da sada trebam ponovo da dobijem prvu dozu i onda posle tri nedelje drugu.Hvala.