Poštovani,molim da mi rastumačite virusoloske nalaze testa. ANTI CYTOMEGALOVIRUS ANTITIJELA (ELISA) IgM Negativan,IgG Pozitivan. ANTI ADENOVIRUS (ELISA) IgM Negativan ,IgG Pozitivan. ANTI EBV (VCA)ANTITIJELA (ELISA) IgM Negativan,IgG Pozitivan. ANTI COXSACKIE VIRUS ANTITIJELA ( ELISA) IgM Negativan,IgG Granicna v.,IgA Negativan. Hvala unaprijed.

    Odgovoreno: 30. 04. 2021.

Komentari na pitanje: #182413

    • Snezana Pupovic 01. 05. 2021.

      Hvala Vam od srca.Svako dobro u zivotu i u buducem radu.Pozdrav