Pozdrav doktore. Pisao sam vec jednom o simptomima i stanju koje me je zadesilo, ali se u medjuvremenu jos toga izdogadjalo. Naime, pored zasticenog vaginalno-penilnog sexualnog odnosa sa jednom devojkom, imali smo i nezasticeni oralni odnos. Nekih nedelju dana kasnije imao sam krvarenje iz nosa, koje se dva dana kasnije ponovilo. Par dana kasnije pojavio mi se nekakav cir u usnoj duplji ispunjen providnom tecnoscu. Dve nedelje od odnosa probudio sam se u toku noci osecajuci drhtavicu i imao sam povisenu telesnu temperaturu (oko 38). Sutradan sam i dalje imao temperaturu, ali uz to i glavobolju i bolove u misicima. Takodje se secam da sam pola tog dana prespavao, jer koliko god spavao, uvek mi se i dalje spavalo. Nakon dva dana temperatura se vratila u normalu i bolovi su prestali, ali su se pojavili novi simptomi u vidu suvog kaslja sa gustim zelenim sekretom, kao i kijanje i curenje nosa. Grlo me uopste nije bolelo, ali jezik mi je bio poprilicno belicast. Par dana kasnije, uradjena je krvna slika koja nije pokazala nikakve abnormalnosti. Danas, vise od mesec dana nakon tog polnog odnosa, jedini simptomi koje jos osecam su curenje iz nosa i zapusen nos. Takodje na polnom organu nema nikakvih abnormalnosti, osim jedne braonkaste tacke koja se pojavila na rubu glavica.

    Odgovoreno: 30. 04. 2021.

Komentari na pitanje: #182405

    • Nikola Marcetic 05. 05. 2021.

      Nazalost, ja citajuci po internetu uvidjam da ima, ali dobro, ipak je vama za verovati.