Postovani doktore! Molim za vas savet lecim se od hiv infekcije od 2019 godine po otkrucu hiv infekcije cd4 mi je bio 468 za sest meseci kontrole u oktobru je bio 616 a sada 8 aprila je 216. Uzimam lekove redovno svaki dan triumeq pijem osecam se odlicno ugojio se ponovicu cd4 analizu pc negativan. Srdacan pozdrav

    Odgovoreno: 20. 04. 2021.

Komentari na pitanje: #181879

    • Hvala na odgovoru ponovicu cd4 ponovo osecam se vrhunski fizicki jako uplasio sam se bas lekove pijem redovno