Postovani doktori, pisala sam vam vec ali nisam dobila odgovor. Imam vec 5 dana temperaturu 37.5. Negativan pcr kao i brzi test, krvna slina najbolja moguca. Kome da se sledece obratim i kako da pronadjem uzrok temperature?

    Odgovoreno: 11. 04. 2021.
    • Potrebno je znati i podatke o tegobama, po svim organskim sistemima, fizikalni pregled, detaljne laboratorijske analize, po potrebi neki retgenski, ili ehosonografski pregled, pa tek onda može da se razmatra dijagnoza. Akost bz tegobe i dobrog opšteg stanja, mož biti nki drugi virus,