Postovani, pre tacno godinu danas sam ustanovila koksaki miokarditis tipa b svi su bili visoki u grypi b.,titri su bili visoki preko 1000. 4 meseca sam prelezala od viskog pulsa i zamora. Nakon toga jedva sam prelazila i 100 metara. Titri su pali na oko 528 , dozvoljena granica je 16. Nakon 7 meseca krecem sa setnjom,jako polako,bolovi u misicima,trnjenje. Sada je bolje,ali jak umor i taj bol u mišićima je ostao. Ne mogu dugo da setam slosi mi se bukvalno. Bilo koja aktivnost mene baci h krevet. Imate li savet. Ocajna sam. Inace imam 36 godina i sve bih uradila da mogu normalno da fynkcionisem kao pre. Hvala

    Odgovoreno: 11. 04. 2021.

Komentari na pitanje: #181343

    • Hvala doktoru Djordju Jevtovicu na brzom odogovoru. Pregledao me je kardiolog, terapija je samo concor 2,5 mg, zbog pulsa i vitamini. kaze da je srce dobro osim ovog od koksakija sto je problem . drugo mi nista nije rekao, ja i dalje osecam umor, posle neke aktivnosti, da li treba i gde da se ispregledam jos, sta bih mogao biti uzrok tog umora.postoji li nacin da se resi, naravano vodim uredan i zdrav nacin zivota.hvalaaa