Postovani doktore, imao sam rizican sexualni odnos sa jednom devojkom. Nismo koristili zastitu prilikom oralnog sexa. Desetak dana kasnije pojavila mi se cista u ustima. Tri dana posle toga u toku noci imao sam povisenu temperaturu koja se narednog dana vratila u normalu. Takodje sam imao i suv kasalj i iskasljavao sam gust zeleni slajm. Sada nakon 6 dana imam samo curenje iz nosa i kijavicu. Da li bi po vama to mogli biti simptomi neke polno prenosive bolesti?

    Odgovoreno: 06. 04. 2021.

Komentari na pitanje: #181095

    • Nikola Marcetic 06. 04. 2021.

      Ne verujem da je nesto od to dvoje jer nemam nikakvih ranica i peckanja. Neko moje skromno misljenje je da mi je usled necega naglo pao imunitet jer mi se u proteklih par dana pojavila i kandida na jeziku. Samo da nije ono neizlecivo. A i ako jeste, boricemo se.