Poštovani radila sam brzi test na COVID , a posle 3 dana PCR. Oba su bila negativna. Moje tegobe su počele 25.03. sa temp 38,5 , bolovima u mišićima, dijarejom, promenom ukusa, glavoboljom. Posle 5 dana temperatura je nestala, a pojavila se uznemirenost i nizak pitisak 100/65, mučnina, malaksalost. Kojim testom mogu da proverim da li je u mom organizmu bilo virusa, zbog planiane vakcinacije protiv COVID-a ? Pozdrav

    Odgovoreno: 05. 04. 2021.
    • Moguće e da ste ipk imali covid19, blažeg toka bolesti, a oko 10 dana od početka bolesti, kod većine, više nema virusa , a počinju antitela da se javljaju, prvo IgM, pa IgG, tako da bi mogli oko  desetog aprila da proverite antitela, nekim dobrim testom, npr. ELISA, ili ELFA