Poštovani! Grubom greškom lekara koji je vršio imunizaciju protiv virusa kovid 19 primio sam vakcinu za koju nisam dao saglasnost niti sam je želeo. Moje pitanje je pošto ne želim da primim drugu dozu koliko vremenski mora da prođe da bih primio nešto drugo tj. drugu vakcinu.

    Odgovoreno: 13. 03. 2021.
    • mislim da u nedostatknu naučnih dokaza da je bilo koja vakcina bolja od drugih, il lošija, biranje od strane laika je besmisleno. Racunajte da niste vakciniani i možete sve iznova, bilo kada, ako već nećetu drugu dozu, što smatram pogrešnom odlukom