Poštovani, vec dve godine imam povremeno izražen umor, često noćno znojenje, povremeno povišene leukocite, povremeno oticanje zglobova. Lekar u dom zdravlja mi je rekao da to liči na upornu virozu i da bi trebalo da me uputi na infektivnu kliniku, ali ne sada u jeku epidemije covid-a. Da li u nekoj privatnoj ambulanti/klinici mogu da se urade odgovarajuće laboratorijske analize i pregledi.

    Odgovoreno: 13. 03. 2021.

Komentari na pitanje: #179739

    • Hvala doktore na brzom odgovoru. Da li mislite da je infektolog prava adresa na koju treba da se obratim ili biste savetovsli nekog drugog specijalistu.