Поштовање, добио сам корону 07.12..20.после сeдам дана 14.12.20. сам добио упалу плућа. Лечен сам кући антибиотицима и после седам дана није више било упале. Након два месеца ИГГ ми је био 9 24.02.21. сам добио вакцину АстраЗенека. Мој проблем је знојење које ми не престаје ни после скоро три месеца. Нема правила кад се знојим ,некад у сну некад док седим некад док возим ауто. Не могу да се вратим нормалном животу због знојења. Крене неконтролисано и после неког времена стане. Питање је шта се то дешава са знојењем и да ли можда нисам погоршао нешто вакцином? Унапред хвала на одговору

    Odgovoreno: 03. 03. 2021.

Komentari na pitanje: #179216

    • Хвала Вам на брзом одговору. Сад ми је мало лакше. Велики поздрав!