Poštovani, šta može da bude uzrok dugotrajne temp. 37-37.4?Takodje osetim nekada da mi bude baš, baš vruće i kad izmerim temp ista je, a takodje nekada mi bude baš hladno, iako je temperatura u prostoriji ista. To traje već 2 meseca. Uz to otprilike 7 dana svako jutro su me budili stomacni problemi, jak bol u stomaku i proliv.Proliv je bio samo jutrom.Posle je bilo i Povracanje 3 dana, i jaka glavobolja. Tada kad sam povraćao radio sam i nalaze krvi.Ovo je bilo povišeno: WBC,MON,GRA,MCH,MCHC.A ovo je bilo sniženo: LYM%, MPV. Pre toga popijene dve kutije azitromicina. Da napomenem da mi je radjen PCR test na Covid19, a pre par dana i serološki test (i negativni su).Takodje radjen bris grla i nosa, i negativan, nema bakterije. RTG pluća uredan-dobar.

    Odgovoreno: 14. 01. 2021.
    • azitromicin ste dobili, a nije baš jasno zašto, nije delovao i nije ni bilo izgleda da će delovati, budući da vaša bolest od početka ne liči na bakterijsku infekciju-verovatno će spontano proći. Ne znam šta je lekar koji vas je pregledao našao fizikalnim pregledom