Postovani, Molim vas za savet oko izbora vakcine protiv covida 19. Alergicna sam na penicilin i baktrim, kao i na neku hranu, pa ne znam da li je preporucljuvo da primim Pfizer-ovu vakcinu. Takodje imam hasimoto (koji je autoimuna bolest), pa me i sa tog aspekta interesuje koja je vakcina za mene najbolji izbor. Posto sam na terapiji za stitnu zlezdu (pijem Euthyrox), ne znam utice li to na efikasnost vakcine. Unapred se zahvaljujem na pomoci.

    Odgovoreno: 13. 01. 2021.

Komentari na pitanje: #176795

    • Postovani, mozete li nam dati neki komentar o svakoj od vakcina dostupnih u Srbiji? Na koji nacin da prosecan geadjanin zakljuci sta je za njega najbolji izbori? Previse nedovoljni informativnih clanaka i misljenja je dostpuno javnosti. Hvala unapred!